have the text read out loud site in english
Bagsværd Kirke

Kalender - Aktiviteter

28 March - 28 March

150 entries found

28 Mar - Tuesday
/ 15:15
28 Mar - Tuesday
/ 15:30
29 Mar - Wednesday
/ 14:00
29 Mar - Wednesday
/ 15:15
29 Mar - Wednesday
/ 15:15
29 Mar - Wednesday
/ 15:30
30 Mar - Thursday
/ 10:00
30 Mar - Thursday
/ 15:15
31 Mar - Friday
/ 17:00
03 Apr - Monday
/ 10:00
03 Apr - Monday
/ 12:30
03 Apr - Monday
/ 15:45
04 Apr - Tuesday
/ 15:15
04 Apr - Tuesday
/ 15:30
05 Apr - Wednesday
/ 15:15
05 Apr - Wednesday
/ 15:15
05 Apr - Wednesday
/ 15:30
06 Apr - Thursday
/ 10:00
06 Apr - Thursday
/ 15:15
07 Apr - Friday
/ 14:30
10 Apr - Monday
/ 12:30
10 Apr - Monday
/ 16:15
11 Apr - Tuesday
/ 16:15
12 Apr - Wednesday
/ 16:15
12 Apr - Wednesday
/ 19:00
13 Apr - Thursday
/ 10:00
13 Apr - Thursday
/ 17:00
14 Apr - Friday
/ 10:00
17 Apr - Monday
/ 10:00
18 Apr - Tuesday
/ 15:15
18 Apr - Tuesday
/ 15:30
19 Apr - Wednesday
/ 15:15
19 Apr - Wednesday
/ 15:15
19 Apr - Wednesday
/ 15:30
20 Apr - Thursday
/ 10:00
20 Apr - Thursday
/ 15:15
21 Apr - Friday
/ 14:00
24 Apr - Monday
/ 10:00
24 Apr - Monday
/ 12:30
24 Apr - Monday
/ 12:30
24 Apr - Monday
/ 15:45
25 Apr - Tuesday
/ 15:15
25 Apr - Tuesday
/ 15:30
26 Apr - Wednesday
/ 14:00
26 Apr - Wednesday
/ 15:15
26 Apr - Wednesday
/ 15:15
26 Apr - Wednesday
/ 15:30
26 Apr - Wednesday
/ 19:00
27 Apr - Thursday
/ 10:00
27 Apr - Thursday
/ 15:15
28 Apr - Friday
/ 14:30
30 Apr - Sunday
/ 10:00
02 May - Tuesday
/ 15:15
02 May - Tuesday
/ 15:30
03 May - Wednesday
/ 15:15
03 May - Wednesday
/ 15:15
03 May - Wednesday
/ 15:30
04 May - Thursday
/ 10:00
04 May - Thursday
/ 15:15
07 May - Sunday
/ 15:00
08 May - Monday
/ 10:00
08 May - Monday
/ 12:30
08 May - Monday
/ 12:30
08 May - Monday
/ 15:45
09 May - Tuesday
/ 15:15
09 May - Tuesday
/ 15:30
10 May - Wednesday
/ 15:15
10 May - Wednesday
/ 15:15
10 May - Wednesday
/ 15:30
10 May - Wednesday
/ 19:00
11 May - Thursday
/ 10:00
11 May - Thursday
/ 15:15
15 May - Monday
/ 10:00
15 May - Monday
/ 12:30
15 May - Monday
/ 15:45
16 May - Tuesday
/ 15:30
17 May - Wednesday
/ 15:30
18 May - Thursday
/ 10:00
18 May - Thursday
/ 19:30
19 May - Friday
/ 14:00
21 May - Sunday
/ 10:00
22 May - Monday
/ 10:00
22 May - Monday
/ 12:30
22 May - Monday
/ 12:30
22 May - Monday
/ 15:45
23 May - Tuesday
/ 15:30
24 May - Wednesday
/ 15:30
25 May - Thursday
/ 10:00
29 May - Monday
/ 10:00
29 May - Monday
/ 12:30
30 May - Tuesday
/ 15:30
31 May - Wednesday
/ 15:30
01 Jun - Thursday
/ 10:00
05 Jun - Monday
/ 11:00
06 Jun - Tuesday
/ 15:30
07 Jun - Wednesday
/ 15:30
08 Jun - Thursday
/ 10:00
12 Jun - Monday
/ 10:00
12 Jun - Monday
/ 12:30
12 Jun - Monday
/ 12:30
13 Jun - Tuesday
/ 15:30
14 Jun - Wednesday
/ 15:30
15 Jun - Thursday
/ 10:00
18 Jun - Sunday
/ 15:00
19 Jun - Monday
/ 10:00
19 Jun - Monday
/ 12:30
20 Jun - Tuesday
/ 15:30
21 Jun - Wednesday
/ 15:30
22 Jun - Thursday
/ 10:00
23 Jun - Friday
/ 17:00
Sankt Hansaften
Igen i år fejrer vi sankthans ved kirkens bålplads. Vær med til et par timer med fællessang,...
27 Jun - Tuesday
/ 15:30
28 Jun - Wednesday
/ 14:00
28 Jun - Wednesday
/ 15:30
29 Jun - Thursday
/ 10:00
04 Jul - Tuesday
/ 15:30
05 Jul - Wednesday
/ 15:30
06 Jul - Thursday
/ 10:00
11 Jul - Tuesday
/ 15:30
12 Jul - Wednesday
/ 15:30
13 Jul - Thursday
/ 10:00
18 Jul - Tuesday
/ 15:30
19 Jul - Wednesday
/ 15:30
20 Jul - Thursday
/ 10:00
25 Jul - Tuesday
/ 15:30
26 Jul - Wednesday
/ 14:00
26 Jul - Wednesday
/ 15:30
27 Jul - Thursday
/ 10:00
01 Aug - Tuesday
/ 15:30
02 Aug - Wednesday
/ 15:30
03 Aug - Thursday
/ 10:00
08 Aug - Tuesday
/ 15:30
09 Aug - Wednesday
/ 15:30
10 Aug - Thursday
/ 10:00
15 Aug - Tuesday
/ 15:30
16 Aug - Wednesday
/ 15:30
17 Aug - Thursday
/ 10:00
22 Aug - Tuesday
/ 15:30
23 Aug - Wednesday
/ 15:30
24 Aug - Thursday
/ 10:00
29 Aug - Tuesday
/ 15:30
30 Aug - Wednesday
/ 15:30
31 Aug - Thursday
/ 10:00
05 Sep - Tuesday
/ 15:30
06 Sep - Wednesday
/ 15:30
07 Sep - Thursday
/ 10:00
12 Sep - Tuesday
/ 15:30
13 Sep - Wednesday
/ 15:30
14 Sep - Thursday
/ 10:00
19 Sep - Tuesday
/ 15:30
20 Sep - Wednesday
/ 15:30